Výrobce a prodejce profesionálních 3D Tiskáren…

Tisk na zakázku Držáky na nářadí a baterie LUX Tools

V dnešní době je 3D tisk stále oblíbenější a využívá se pro mnoho různých účelů. Jedním z nich je výroba vlastních produktů na zakázku, což je velmi užitečné pro lidi, kteří hledají unikátní řešení pro své potřeby. V tomto článku se budeme zabývat konkrétním případem, a to výrobou držáků na nářadí značky LUX Tools.

Zadání:

Zákazník si objednal držáky na nářadí LUX Tools

Tímto bych rád poděkoval panu Pavlovi za zápůjčku nářadí a baterie pro zjištění rozměrů a testy vůlí

Rozměry byly neznámé stejně jako geometrie pro upevnění. Byla tudíž nutná zkouška na skutečné baterii a stroji tak aby ve finále vše sedlo do sebe.

První prototyp a rozměrová zkouška

Proces výroby byl následující: nejprve byly naměřeny rozměry pro uchycení baterie a stroje. Poté byla vytvořena první sada držáků a provedena zkouška tolerancí. Po úspěšném rozměrovém testu byla vytisknuta finální sada 10 + 10 kusů.

Zpracování zakázky

Když vše sedlo dohoromady podle představ začal jsem tisknout sérii finálních výrobků v požadované barvě.

Výsledek si můžete prohlédnout v galerii nebo zakoupit v E-shopu.

Výhody 3D tisku na zakázku jsou zřejmé. Jednou z největších výhod je schopnost vytvořit vlastní produkty na zakázku, což umožňuje zákazníkům získat řešení přesně podle svých potřeb. Díky 3D tisku na zakázku je také možné vyrábět produkty rychleji a levněji, než by tomu bylo v případě tradičních výrobních procesů.

Můžeme zpracovat i Váš návrh

Máte podobný projekt? Kontaktujte Nás a my Vám pomůžeme s realizací.

2K3D logo

2K3D s.r.o. k zobrazování, správě a vylepšování svých služeb a reklam využívá soubory cookie a další data. Pokud s tím budete souhlasit, přizpůsobíme pro vás obsah a reklamy na základě vaší aktivity na webu 2K3D.cz. Využívání našich služeb měří také někteří naši partneři.