Výrobce a prodejce profesionálních 3D Tiskáren…

Ortur náhradní sklíčka pro laserový modul LU2-10A

Prodej

Náhradní díl sklíčko pro laserový modul LU2-10A

Pouze čočky, nezahrnuje laserový modul.

Kompatibilní pouze s laserovým modulem LU2-10A.

690  s DPH

Dostupnost: Skladem (dostupné na objednávku)

EAN: N/A Skladové číslo: OR-ND-LU2-10A Kategorie: Štítek:
sklíčko laserového modulu 10W

Náhradní sklíčko laserového modulu 10W

Sada s klíčem pro výměnu prasklého sklíčka laserového modulu

Proč sklíčko praská?

  •  Laserový modul byl používán po delší dobu nebo naopak nebyl používán dlouho. Čočka se zanáší nečistotami a stává se pro laser těžkým průchodem, což způsobuje přehřátí čočky a její prasknutí.

  • Je nainstalován systém asistence vzduchu, ale čerpadlo není připojeno, což urychluje znečištění čočky a nakonec laser nemůže procházet čočkou, což vede k jejímu prasknutí a poškození.
čištění laserového modulu

Návod na výměnu čočky

Důvody, proč si pořídit laserovou gravírku

 
  • Dělejte něco jiného. Použijte například pokročilý laserový gravírovací stroj k vyrytí svých nápadů a vytvoření zajímavých vzpomínek. vám rozhodně přinese nebývalou zábavu a dokonce i bohatství.
  • Můžete také vyrobit řadu vynikajících řezacích nebo řezbářských řemesel podle různých materiálů. (jako jsou nádherné šperky, dřevořezby a překvapivé dárky atd.)
  • Laserový rytec je dobrou investicí, pokud podnikáte, protože vám může pomoci vyrobit úžasnější finální výrobky z různých materiálů.
Hmotnost 0,1 kg
Rozměry 10 × 10 × 10 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Co je nového v 2K3D...

klíčenky set s čísly

Klíčenky a čísla pokojů

Klíčenky a domovní číslo Zadání: Zákazník si objednal klíčenky a číslovky pro označení bytů. Klíčenky musí jít navléknout na standardní kroužky a číslovky na dveře

Číst více »
Noha pod sedačku

Noha pod sedačku

Vlastní zakázka pro sebe – Nohy pod sedačku Zadání: Pro zvýšení stability sedačky doma jsem si vyrobil pár jednoduchých nožiček pod sedačku. Výšku jsem si

Číst více »
Držáky DeWalt aku nářadí

Zakázka držák DeWalt

Zakázkový design držáků pro aku nářadí DeWalt Zadání: Zákazník si objednal držáky na nářadí DeWalt XR 18V Rozměry byly neznámé stejně jako geometrie pro upevnění.

Číst více »
2K3D logo

2K3D s.r.o. k zobrazování, správě a vylepšování svých služeb a reklam využívá soubory cookie a další data. Pokud s tím budete souhlasit, přizpůsobíme pro vás obsah a reklamy na základě vaší aktivity na webu 2K3D.cz. Využívání našich služeb měří také někteří naši partneři.