Výrobce a prodejce profesionálních 3D Tiskáren…

Xtend LAN

XtendLan je značkou produktů současných technických trendů v oblastech technologií platforem datových, komunikačních a kamerových systémů. Na trhu se nachází téměř 20let.

XtendLan nabídka produktů se dynamicky rozšiřuje, v současnosti zahrnuje aktivní, pasivní a optické síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné.
Jedná se o profesionální výrobky s výhodným poměrem “cena/výkon”, které vybíráme a testujeme pro spolehlivé a zároveň ekonomicky výhodné aplikace uživatelů.

Obchodní centrála a logistické centrum je umístěno v Praze v zastoupení obchodní skupiny ASM, která se v roce 2017 stala součástí společnosti 100MEGA Distribution s.r.o.
Díky tomuto spojení zákazníkům, správcům a projektantům zajišťujeme kompletní obchodní servis s důrazem na poskytování přidané hodnoty v podobě nabídky široké palety předprodejních i poprodejních služeb, komplexní technické podpory, systému zápůjček, nadstandardního servisu a péče o klienty.

https://www.xtendlan.com/

Zobrazen 1. – 16. z 96 výsledků

2K3D logo

2K3D s.r.o. k zobrazování, správě a vylepšování svých služeb a reklam využívá soubory cookie a další data. Pokud s tím budete souhlasit, přizpůsobíme pro vás obsah a reklamy na základě vaší aktivity na webu 2K3D.cz. Využívání našich služeb měří také někteří naši partneři.